Site İçi Arama


"Lavaş Pres Makinesi"

Kelimesi Site içerisinde arama sonucu 3 sonuç bulundu.

Kopuz Makina

ÜRÜNLER


İÇERİK

KURUMSAL

Kopuz Makina, 2001 yılında Yüksek Makina Mühendisi Tevfik KOPUZ tarafından kurulmuştur. İlk adımlarını atmış olduğu sandviç yarma makinası ile gıda makinaları imalat sektörüne giriş yapan firma, kısa sürede büyük bir başarı elde etmiştir. Simit Makinesi, Sandviç Yarma Makinası, Otomatik Susam Makinası, Hamur Kesme ve Fitilleme Makinası, Kebap Makinası, Pekmezleme Makinası, Lavaş Pres Makinesi gibi çeşitli ürünlerle sektörde öncü bir konuma gelmiştir.

Firmamız, sürekli gelişen ve büyüyen bir yolculukla yürüyerek, ürün yelpazesini genişletmeye ve üretim kapasitesini artırmaya devam etmiştir. İlk yıllardaki küçük çaplı üretimden günümüze gelindiğinde, 18 farklı makina çeşidi ile 60 ülkeye ihracat yapan güçlü bir marka haline gelmiştir.


Detaylı Bilgi

Kopuz Makina

Kopuz Makina

Kopuz Makina olarak 2001'den günümüze ürünlerimizde, Gıda Makinaları İmalatı Tüzüğüne uygun şekilde üretilmektedir. Hamur teması gerektiren tüm yüzeyler paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Kullandığımız elektrik malzemeleri uluslararası standartlara uygundur. Makinalarımız CE Sertifikalıdır.


Detaylı Bilgi