Site Search


"istanbul"

The word 3 result of the search in the site.

Kopuz Makina

REFERENCES

Değirmen Pastaneleri

1982 yılında Fenerbahçe’de açılan ilk mağazası ile faaliyetlerine başlayan Değirmen Pastaneleri ilk 5 şubenin ardında bayilik sistemine geçerek gelişimine devam etmiştir.

           Hali hazırda 43 şubesi olan markamız, İstanbul, Antalya, Kocaeli ve Sakarya illerindeki şubeleriyle hizmet vermektedir.

           Değirmen Pastaneleri, kendi bünyesi dışındaki birçok firma için de ek üretim yapmaktadır. Değirmen Pastaneleri’nde üretim fabrika merkezli yapılmaktadır. Üretim Tesisleri ve Marka Yönetimi 2011 yılında ayrılarak daha profesyonel bir yapılanmanın temelleri atılmıştır. Günlük olarak üretilen ürünlerin %70’i donuk olarak hazırlanıp mağazalara soğuk zincir kırılmadan sevk edilmektedir. Şube taleplerine göre belirlenen günlük ürünlerin sevkiyatı gıda mühendisleri ve üretim müdürleri kontrolünde yapılmaktadır.

           Pastanelerde ürünlerin üretimi mevcut olmayıp, yalnızca pişirme bölümleri mevcuttur. Böylece ürünler tüm şubelerde standart ve kontrol altında satılmaktadır. Tarım Bakanlığından izni olmayan hammaddeler üretimde kullanılmamaktadır.Üretim tamamen kontrollü Gıda Kodeksine uygun, marka bilinirliği ve kalite standardı olan hammaddeler ile gerçekleştirilmektedir.

           Değirmen dünya mutfağı ürünlerini kapsayan yemek konsepti mevcuttur. Yemeklerin hammaddesi marka bilinirliği olan, Değirmen Markası’ nın anlaşmalı olduğu ve izin verdiği firmalardan yapılmaktadır. Özel Alışveriş Merkezlerinde bulunan mağazalarımızda sandviç ve salata büfesi bulunmaktadır.

            Tüm ürünler merkezi olarak üretilip şubelere dağıtılmaktadır. Kurabiye, pasta, sütlü tatlı, kek, ekmek, çikolata, baklava ve börek grupları adı altında 450 çeşit ürün üretmekle birlikte, özel üretimler de gerçekleştirmektedir. Kuruluş amacı unlu mamuller olarak görülen Değirmen Pastaneleri’nin hizmet alanı yemek ve pastane olmakla birlikte firma pastane konseptinin ötesinde hizmet vermeye çalışmaktadır. Değirmen Pastaneleri, aynı zamanda Privatelabel (adınıza veya markanıza uygun üretim) ürün üretimi de yapmaktadır.

            Son dönemde açılan tüm mağazalarında aynı konsepti uygulamaya çalışan Değirmen Pastaneleri’nde müşterilerin rahat edip uzun vakit geçirebilecekleri, göze hitap eden bir tasarım uygulanmaktadır. Müşterilerin siparişlerinin hazırlanışına tanık olabildikleri açık mutfak anlayışıyla işletilen şubelerimiz gerek kendi ekiplerimiz, gerek gizli müşteriler tarafından, gerekse Tarım Bakanlığı tarafından belli periyotlarda denetlenmektedir.

           Bayilik sistemi ile çalışan Değirmen, şubelerine sektörle ilgili çeşitli eğitimler düzenlemektedir. Mağaza açılış öncesi ve sonrasında farklı eğitimler ile çalışan ekibin en iyi şekilde hizmet vermesi sağlanmaktadır.

https://www.degirmenpastaneleri.com/

 

 


Detail

Unaray Gıda Unlu Mamülleri

Adres: M. Şevket Paşa, 15 & Yayla Sokak M. Şevket Paşa Mahallesi Şişli İstanbul Turkey 34384, Odesa Blv., 34384 Şişli/İstanbul

https://www.unaray.com/

 


Detail

CATEGORY

CONTACT

Kopuz Makina - Beylikdüzü / İstanbul - Türkiye


Detail