Kopuz Makina

Tatlı sektörünün deneyimli isimleri sayın Yaşar DURMUŞ ve Selçuk GAZİOĞLU 1999 yılında, sizlere daha iyisini sunmak için üretim olanaklarını ve tecrübelerini birleştirmiştir. Kurumsal bir yapı ile kurulan GAZİOĞLU-ÜÇLER gıda sektöründe, hijyenik koşullarda üretim ve mutlak müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyerek faaliyetlerine başlamıştır.

Revani tatlısı ile üretime başlayarak, müşteri memnuniyeti, kalite prensipleri ve insan sağlığı ön planda tutmanın olumlu etkisiyle bugün, 5000m’lik kapalı alanda, şekerpare, kemalpaşa, kadayıf, güllaç, kurabiye tatlısı, mantı, erişte, baklava çeşitleri ve sürekli genişleyen ürün yelpazesi ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Ürünlerimiz, gıda mühendislerimizin denetiminde, kalite kontrol ve Ar-Ge çalışmalarıyla özenle seçilmiş hammaddelerden, hijyenik şartlarda ve çevre dostu bir teknoloji kullanılarak üretilmektedir.

GAZİOĞLU-ÜÇLER bizim zengin damak tadınıza uygun, tatlı çeşitleri ve unlu mamüller ile mutfaklara lezzet katıyor.Aynı zamanda, Türk Tatlı Geleneğini uluslararası alanda da tanımak ve sevdirmek için durmadan çalışıyor.

Şimdi tatlı bir yolculuk sizi bekliyor...

http://www.gazioglucler.com/